Genç kadına cinsel saldırıda bulunan İranlı turist tutuklandı

featured

Sokak ortasında genç kadına cinsel saldırıda bulunan Naser Amouzadeh isimli İranlı turist tutuklandı. Cinsel saldırı faili bilindik bir savunma yaparak “Alkollü” olduğunu öne sürdü.

Van, Beşyol Meydanında sokak ortasında Naser Amouzadeh isimli İranlı turist genç bir kadına cinsel saldırıda bulundu. Arkadaşlarıyla kaldırımda yürüyen A.B, Amouzadeh’in tacizine maruz kaldı, genç kadının tepki verip bağırması üzerine etraftaki yurttaşlar kaçan Amouzadeh’i yakaladı.

Fail linç edilmek istendi

Polislerin araya girmesiyle son anda linç edilmekten kurtulan Amouzadeh, karakola götürüldü. 2 Nisan Polis Karakolunda şikayetçi olan genç kadın A.B, “Olayın şokuyla çok kısa bir süre tepkisiz kaldım. Şahıs bu sırada karşımda alaycı bir tavırla bana bakmaya devam etti. ‘Ne yapıyorsun’ diye çığlık çığlık atınca, şahıs kaçmaya başladı. Etraftaki insanlar sesimi duyup bir sorun olduğunu anlayınca şahsın düştüğü yerde yakaladılar. Olayın cinsel saldırı olmasından öfkelenen kalabalık gurup bana saldırıda bulunan şahsı darp etti, bu kişilerin kim olduklarını göremedim. Bana kasten cinsel saldırıda bulunan davacı ve şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

Bilindik savunma: Alkollüydüm

Cinsel saldırı faili Amouzadeh ise bilindik bir savunma yaparak, “Elim yanlışlıkla bayana çarptı, olay yaşandığında alkollüydüm. İfadem dışındaki suçlamaları kabul etmiyorum” dedi.
Savcılık ifadesinin ardından Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edilen Amouzadeh tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Genç kadına cinsel saldırıda bulunan İranlı turist tutuklandı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Munzur Press ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!