Uğur Yanıkel için ‘şüpheli ölüm’ incelemesi başlatıldı

featured

İstanbul Emniyet Müdürlüğü 23 Aralık’ta 23.30’da İstanbul’da sokakta baygın bulunmasının ardından hastanede yaşamını yitiren Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel’in ölümünü şüpheli bularak inceleme başlattı.

İlk çıkan Adli Tıp raporuna göre Uğur Yanıkel‘in aort damarının yırtıldığı öğrenildi.  Ancak Yanıkel’in duvardan neden atladığı konusunda bir açıklama yapılmadı. 

27 yaşındaki Uğur Yanıkel, Beyoğlu’ndaki Gümüşsuyu 10 Aralık Şehitler Parkı’nın yakınlarında baygın olarak bulunmuştu. Taksim İlk Yardım Hastanesi’ne kaldırılan Uğur Yanıkel hastanede yaşımını yitirmişti.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİNDE YÜKSEKTEN ATLADIĞI GÖRÜLÜYOR

Kamera kayıtlarında Uğur Yanıkel‘in park boyunca koştuğu ve 3 metrelik bir duvardan atladığı görülüyor. Uğur Yanıkel düştüğü beton zemin üzerinde hareketsiz kalıyor. Karanlıkta fark edilmediği için hastaneye kaldırılması da geçikiyor. Taksim İlk Yardım hastanesindeki müdahale de onu hayatta tutmaya yetmiyor.

UĞUR YANIKEL BİRİSİNDEN KAÇIYOR OLABİR Mİ?

Çevredeki MOBESE görüntülerini inceleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yapılan araştırmalar sonucunda Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel’in ölümünü şüpheli bularak inceleme başlattı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Uğur Yanıkel’in 3 metrelik duvardan atlamasına neden olan olayı araştırıyor.  Uğur Yanıkel‘in parkı kaşarak geçmesi ve takibinde 3 metrelik duvardan yol kenarına atlamasına birisinden ya da bir şeyden kaçmasının neden olabileceği üzerinde duruluyor. 

CENAZESİ MEMLEKETİ ARDAHAN’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Halk TV YouTube Koordinatörü Uğur Yanıkel, ölümünün ardından yapılan otopsi sonrası, Okmeydanı Cemevi’nde yapılan cenaze töreninin sonrasında memleketi Ardahan’a gönderilerek toprağa verildi.

Okmeydanı Cemevi’nde düzenlenen cenaze törenine katılan 27 yaşındaki genç haberci Uğur Yanıkel’in ailesi, sevenleri ve iş arkadaşları Uğur Yanıkel için gözyaşı döktü. 

UĞUR YANIKEL KİMDİR?

Uğur Yanıkel, 11 Şubat 1995 Ardahan doğumlu.  Ailesinin Ardahan’dan İstanbul’a taşınmasının ardından ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Dergi çıkaran ve editörlük yapan Yanıkel, 2019 yılında işe başladığı Halk TV’de en son YouTube koordinatörlüğünü yapıyordu.

Uğur Yanıkel için ‘şüpheli ölüm’ incelemesi başlatıldı

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Munzur Press ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!