Akşener acı haberi verdi: Alkan, eşi ve bebeği vefat etti

featured

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, İYİ Parti Antakya Kadın Politikaları Başkanı Özge Alkan, eşi ve 12 günlük bebeğinin enkaz altında can verdiğini yaptığı duygusal bir paylaşımla duyurdu.

Akşener daha önceki saatlerde de depremlerin ardından hayatını kaybeden partililerini duyurmuştu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, “Antakya Kadın Politikaları Başkanımız Özge Alkan‘ın, eşi ve 12 günlük bebeğiyle enkaz altında vefat ettiği haberi, yüreğime kor gibi düştü… Rabbim ailelerine ve sevdiklerine sabırlar versin. Ruhları şad, mekânları cennet olsun…” açıklamasını yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener acı haberi “Değerli dava arkadaşım, Antakya Kadın Politikaları Başkanımız Özge Alkan’ın, eşi ve 12 günlük bebeğiyle enkaz altında vefat ettiği haberi, yüreğime kor gibi düştü… Rabbim ailelerine ve sevdiklerine sabırlar versin. Ruhları şad, mekânları cennet olsun…” ifadeleri ile paylaştı.

Meral Akşener depremlerin ardından Malatya eski il başkanı Süleyman Sarıbaş’ın ailesinin kayıpları ile Kahramanmaraş Elbistan İlçe Başkanı Serhat Özdemir’in vefat haberlerini paylaşmıştı.

Akşener’in partililerini kayıpları bu ifadelerle duyurdu:

Değerli dava arkadaşım, Malatya eski il başkanımız Süleyman Sarıbaş’ın kardeşi, çocukları ve torunlarının yaşadığımız deprem felaketinde vefat ettiklerini üzüntüyle öğrendim.

Ruhları şad, mekânları cennet olsun…”

Değerli dava arkadaşım, Kahramanmaraş Elbistan İlçe Başkanımız Serhat Özdemir’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.”

Akşener acı haberi verdi: Alkan, eşi ve bebeği vefat etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Munzur Press ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!