DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

STERLİN

42,8115£% -0.31

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

ONS

2.400,85%-1,80

BİST100

11.156,20%0,15

BİTCOİN

2201084฿%4.00143

Tunceli AZ BULUTLU 24°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

CHP’de adaylar belli olmaya başladı

HABER MERKEZİ – CHP’de milletvekili adayları belirlenmeye başladı. CHP’nin birçok ilde göstereceği adaylar belli oldu. Listede Saadet Partili ve Gelecek Partili adaylar da bulunuyor. İşte CHP’de şimdiye kadar netleşen aday listeleri:

CHP Ankara 1. Bölge: 1.Gamze Taşçıer, 2.Deniz Demir, 3.Okan Konuralp, 4.Sadullah Ergin, (DEVA) 5.Aliye Timisi Ersever, 6.Mustafa Nedim Yamalı, (Gelecek) 7.Deniz Çakır, 8.Kemal Akkurt, 9.Aysun Palalı Köktaş, 10.Elif Topkaya Sevinç, 11.Hüseyin Can Güner, 12.Aycan Günday Koçtürk, 13.Armağan Erdoğan

Ankara 2. Bölge: 1. Murat Emir, 2. İdris Şahin (DEVA), 3. Semra Dinçer, 4. İrem Yaman (İYİ Parti), 5. Orkun Kamber, 6. Ali Rıza Erbay, 7. Erdal Kiziroğlu, 8. Özkan Aktan, 9. Funda Cengiz, 10. Erol Tosun, 11. Nursel Öcal

Ankara 3. Bölge: Tekin Bingöl, Umut Akdoğan, Mesut Doğan (Saadet Partisi), 4. Aylin Yaman, 5. Ahmet Ersen Özsoy, 6. Mehmet Akyürek, 7. Mehtap Yücel, 8. Mehmet Yula, 9. Zeynep Esra Özdemir, 10. Ömer Yılmaz, 11. Elmas Kübra Karaca, 12. Hasan Cem Yılmaz

Antalya: Sururi Corabatur, Cavit Arı, Aliye Coşar, Mustafa Erdem, Şerafettin Kılıç (Saadet partisi), Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi) Murat Özçelik, Ercüment Taşdemir, Nilüfer Deveci, Vahap Tuncer, Sibel Gezen, Ramiz Atakan, Emrah Yurtlak, Zehra Milli, Hatice Kübra Turan, Müge Gezginci, Mehmet Gök

CHP İstanbul 1. Bölge: 1.Oğuz Kaan Salıcı, 2.Gamze Akkuş İlgezdi, 3.Fethi Açıkel, 4.Gökhan Günaydın, 5.Birol Aydın (Saadet Partisi), 6.Ahmet Ersagun Yücel, 7.Elif Esen (DEVA), 8.Hasan Karal (DEVA), 9.Cemal Enginyurt (DP), 10.Selim Temurcu (Gelecek Partisi), 11.Ali Gökçek, 12.Suat Özçağdaş, 13. Doğan Çakmak, 14.Özcan Baripoğlu, 15.Sevgi Kılıç, 16.Olgun Çelik

İstanbul 2. Bölge: 1.Namık Tan 2.Yunus Emre 3.Gökhan Zeybek 4.Enis Berberoğlu 5.Mustafa Kaya (Saadet Partisi) 6.Yüksel Mansur Kılınç 7.İsa Mesih Şahin (Gelecek Partisi) 8.Evrim Rızvanoğlu (DEVA) 9.Berna Sukas 10.Fuat Yıldırım 11.Onur Aydın 12.Işık Öğütçü 13.Soner Özimer 14.Mehmet Ali Yüksel 15.Şaban Karaaslan 16.Elmas Aruz

Gezi direnişinde “Camide içki içilmedi” diyerek Erdoğan’ı yalanladığı için sürgün edilen müezzin Fuat Yıldırım, CHP İstanbul 2. Bölge’den milletvekili adayı oldu.

CHP İstanbul 3. Bölge: 1.Engin Altay 2.Erdoğan Toprak 3.Türkan Elçi 4.İlhan Kesici 5.Zeynel Emre 6.Medeni Yılmaz (DEVA) 7.Bülent Kaya (Saadet Partisi), 8. Doğan Demir (Gelecek Partisi) 9.Özgür Karabat 10.Mustafa Yeneroğlu (DEVA) 11.Turan Taşkın Özer 12.Doruk Bulut 13.Oğuz Kemal Yakar 14.Turgay Özcan 15.Utku Caner Çaykara 16.Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

Adana: 1.Orhan Sümer 2.Müzeyyen Şevkin 3.Burhannetin Bulut 4.Sadullah Kısacık (DEVA) 5.Ayhan Barut 6.Berke Duvan 7.Hüseyin Keser 8.Erkan Karakaya 9.Orhan Toplum 10.Kübra Özbiçer 11.Ahmet Korkmaz 12.Sercan Polat 13.Murat Öztanrıöver 14.Ebru Yılmaz 15.Elife Müftüoğlu

İzmir 1. Bölge: 1.Yüksel Taşkın, 2. Ahmet Tuncay Özkan, 3. Sevda ERdan Kılıç, 4. Murat Bakan, 5. Ednan Arslan, 6. Seda Kaya (DEVA), 7. Haydar Altıntaş (DP), 8. Devrim Barış Çelik, 9. Sefer İpekli, 10. Güldem Atabay, 11. Şahbal Aras, 12. Fulya Akçay, 13. Mehmet Şahin Fırat, 14. Birgül Değirmenci

İzmir 2. Bölge: 1. Gökçe Gökçen, 2. Rıfat Nalbantoğlu, 3. Rahmi Aşkın Türeli, 4. Mahir Polat, 5. Salih Uzun (DP), 6. Deniz Yücel, 7. Deniz Bilici (Gelecek Partisi), 8. Hüseyin Sezer, 9. Esin Doğan Metin, 10. Altan İnanç, 11. Emine Helin İnan Kınay, 12. Ayten Gülsever, 13. Nurşen Balcı, 14. Burak Kotan

Mersin: Ali Mahir Başarır, Gülcan Kış, Mehmet Emin Ekmen (DEVA), Talat Dinçer, Hasan Ufuk Çakır, Emre Yılmaz, Nürsen Yücesoy Temizkan, Leyla Serin Kırık, Ahmet Yorgun, Mehmet Gültekin Uğur, Şerife Arıcı, Güven Kocabıyık, Neslihan Çelebi.

Rize: 1- Tahsin Ocaklı 2- Köksal Toptan (İYİ Parti) 3- Muhammet Yıldız (Saadet Partisi)

Erzincan: Mustafa Sarıgül

Muğla: 1- Cumhur Uzun (Eski Muğla baro başkanı) 2- Gizem Özcan 3- Süreyya Öneş Derici 4- Selçuk Özdağ (Gelecek Partisi) 5- Mehmet Demir 6- Fatma Gebeş Çimen 7- Salih Büyükdöverlioğlu

Aydın: 1- Bülent Tezcan 2- Süleyman Bülbül 3- Hüseyin Yıldız 4- Evrim Karakoz 5- Nilüfer Ünüvar 6- Ali Çankır

Manisa: 1- Özgür Özel 2- Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu 3- Bekir Başevirgen 4- Selma Aliye Kavaf (Deva Partisi) 5- Semih Balaban 6- Neşe Zengin 7- Aysun Helvacıoğlu 8- Seçil Ege Değerli 9- Şerif Akmeşe 10- İlksen Özalper

GAZİANTEP: 1- Hasan Öztürkmen, 2- Melih Meriç, 3- Ertuğrul Kaya (DEVA), 4- Reis Reisoğlu, 5- Adile Merve Altınbaş Yılmaz, 6- Erdal Geçit, 7- Selim Karahan, 8- Müslüm Şahinsoy, 9- Hasan Gül, 10- Mehmet İslam (Saadet Partisi), 11- Ahmet İdris İnal, 12- Fatma Müge Düşün, 13- Gökhan Çeliktürk, 14- Vicdan Aktaş

Şanlıurfa: 1. Mahmut Tanal, 2. Müslüm Cengizhan Akalın, 3. Ahmet Tüysüz (DEVA), 4. Abdullah Yeşil (Gelecek Partisi), 5. İbrahim Direk, 6. Süleyman Gök, 7. Ali Fethi Gürler, 8. Abdullah Direk, 9. Müslüm Şikak, 10. Adnan Tüysüz, 11. Abdulkadir Çetin

Ordu: 1. Seyit Torun, 2. Mustafa Adıgüzel, 3. Ahmet Tokluoğlu, 4. Cengiz Okur, 5. Nilgün Yılmaz

Malatya: 1. Veli Ağbaba, 2. Enver Kiraz, 3. Battal Kanbay.

Tekirdağ: 1. Faik Öztrak, 2. İlhami Özcan AYGUN, 3. Cem Avşar(Deva), 4. Nurten Yontar, 5. Mustafa Ülkem Uruk, 6. İsmail Doğaroğlu, 7. Sema Kırkoyunkinet, 8. İsmail Çelebi.

Kırklareli: 1 .Vecdi Gündoğdu, 2. Fahri Özkan, 3. Hatice Gül Bingöl

Kahramanmaraş: Ali Öztunç, İrfan Karadutlu (DEVA), Mehmet Bağlar, Ejder Kaygusuz, Naile İşlek, Tufan Yanar, Aziz Cem Güner, Çağatay Atasan.

Karaman: İsmail Atakan Ünver, Yusuf Baştuğ, Hasan Ehliz

Kars: İnan Akgül Alp, Onur Uludaşdemir, Evren Yerdelen

Kastamonu: Hasan Baltacı, Kadir Yalçın, Ziver Kaplan

Kırıkkale: Ahmet Önal, Ömer Eldemir, Ümit Duman

Kayseri: 1. Aşkın Genç, 2. Mahmut Arıkan ( Saadet Partisi), 3. Burhan Bahadır Özsoy ( DEVA Partisi), 4. Zülküf Arslan ( Gelecek Partisi), 5. Ümit Özer, 6. Özgen Aydıncak, 7. Ali Çetinkaya, 8. Onur Sergen Doğan, 9. İbrahim Kağan, 10. Niyazi Ünalmış

Hatay: 1.Mehmet Güzelmansur 2.Nermin Yıldırım Kara 3.Servet Mullaoğlu 4.Necmettin Çalışkan (Saadet) 5.Hikmet Hatunoğlu 6.Rahmi Vardı 7.Gökhan Özer 8.Bekir Atahan 9.Cemiyet Kışlaoğlu 10.Tamer Apiş 11.Filiz Haksöz. (Hatay’da deprem sırasında öne çıkan Suzan Şahin ise listede yer almadı.)

Zonguldak: Deniz Yavuzyılmaz, Eylem Ertuğ Ertuğrul, Doğa Sanlıoğlu (DEVA), Merve Kır, Cemalettin Sağtekin.

Van: Seracettin Bedirhanoğlu, Ercan Çiçek, Yılmaz Kılıç, Burak Çıtak, Aslı Arvas, Cafer Gürsel, Meral Ayhan, Aziz Örek

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ovacık’ta entegre hastanesi kuruluyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

SON YAZI

TÜM YAZARLAR
Travmatik krizlerin nedeni bulundu: Sokak hayvanları!

Bu makaleyi, tüm kötülüklerimize rağmen bizlerle dost kalan ve yaşamlarını paylaşmaktan vazgeçmeyen tüm canlılara; köpek ve kedilere ithaf ediyorum.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.