Çemişgezekli anne ve çocukları İstanbul’da katledildi

Çemişgezekli anne ve çocukları İstanbul'da katledildi

Özgür Nayman, eşi Sevilay Nayman’ı ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. Hayatını kaybeden Sevilay Nayman’nın Çemişgezekli olduğu öğrenildi.

Olay, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde meydana geldi. Özgür Nayman, eşi Sevilay Nayman’ı ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından hayatını kaybeden Sevilay Nayman ve 3 çocuğunun cenazesi Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Özgür Nayman’ın olaydan önce sosyal medya hesabından veda notu paylaştığı ortaya çıktı.

 “ÇOK SIKILDIM HER ŞEYDEN” MESAJI PAYLAŞMIŞ

“Böyle bir durumda ne denir? Nereden başlanır kelimelere bilmiyorum. Yaşadığım süre zarfında, duygusal olarak hayal kırıklığı yani insanın üzülüp kırılacağı ne kadar hissiyat varsa hepsinde defalarca öldüm. Fark edenler oldu, edemeyenler oldu. Herkesin canı sağ olsun.

Gerçek ölümü ilk ve tek sefere yaşayacağım. Çocukken yakınlarımı, eş, dost, akraba ölümlerine çok üzülüyordum. Fakat yaşım ilerledikçe iyi ki ölüm var yani bu yalan ve samimiyetsiz sahte hayattan ebedi kurtuluş var diye yaratana şükür ettim.

Bir düşünün bu hayatı, menfaat ve çıkarlara dayalı hesaplarla, planlarla, açgözlüce ebediyen yaşadığınızı, düşüncesi bile ürkütücü. Konuşurken hitabetim iyidir. Ama işi satırlara dökmekte pek başarılı değildim.

Ama ekranı kaydırıp baktım da, son defa yapıyorum diye her halde aklıma gelenleri güzel yazdım diye düşünüyorum. Ne kadar yazsan da her zaman bir şeylerin eksik kalacağını bildiğim, yaşadığım sürece edebiyat yapmayı sevmediğimden bu kadar yeter.

Bu kararı almamda tek bir sebep veya neden veyahut da tek bir kişi yok. Beni gerçekten sevenlerden son özrümü dileyerek ölmeye karar verdim. Bu kararımın ne maddiyatla ya da her hangi bir dünyevi sebeple ilgisi yok. Çok sıkıldım her şeyden. Anlamsız geliyor artık. Eninde sonunda öleceğim. Ha bugün ha yarın.

Eşimi ve çocuklarımı da çok sevdiğim için onları da bu yalan dünyadan kurtarmak istiyorum. Sevdiklerimi ve beni sevenleri son kez üzeceğim.”

Sevilay Nayman’ın Çemişgezek ilçesi Tepebaşı Mahallesi’nden Erkan Karadağ’ın kızı olduğu öğrenildi.

Çemişgezekli anne ve çocukları İstanbul’da katledildi

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Munzur Press ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!