Babala TV’de seyirciler Muharrem İnce’yi şokladı!

featured

Ferit DEMİR/DERSİM 

Muharrem İnce Babala TV’de katıldığı programda kendisine soru soran katılımcıların soruları karşısında çaresiz kalınca sorulara soru sorarak cevap verdi ve içine düştüğü çaresiz durum karşısında sinirli hareketlerde bulununca seyircilerin bazıları tepki vererek salonu terk etti. İnce’nin sinirli haraketleri ve her soru soran izleyiciye tepki göstererek suçlamalarda bulunmasına tepki gösteren salondaki bir izleyici, “Biz zaten bundan bıktık, bize bu şekilde davranılmasından bıktık. Bunu değiştirmek istiyoruz” diyerek tepkisini dile getirdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Gelecek hafta yayına girecek olan bölümün tanıtımı da yayınlandı. Tanıtımda Muharrem İnce ile seyirciler arasında yaşanan gergin anlar dikkat çekti.

‘MADARA’ SÖZÜNÜN ARDINDAN SALONDAN AYRILANLAR OLDU

Muharrem İnce, partisinin basın sözcüsünün eşinin çalıştığı şirketle ilgili sorulan soru üzerine, yanında getirdiği dökümanları gösterdi. İnce “Bu konuyu açacağınızı biliyordum zaten madara olun diye erken yaptım” dedi. İnce’nin bu sözlerine ise salondan tepki geldi. Bazı seyirciler sözünü geri alarak özür dilemesini istedi. Bir kadın seyirci ise “Biz zaten bize böyle davranılmasından bıktık. Bugün böyleyseniz yarın iktidara geldiğinizde nasıl olacaksınız?” diye tepki gösterdi. İnce ile yaşanan gerginliğin ardından ise birçok seyirci salonu terk etti.

CHP BENİM TEK YUVAM DEMİŞTİ

Muharrem İnce CHP içinde siyaset yaptığı sırada CHP benim tek yuvam diyordu, şimdi ise CHP karşıtı siyaset yaparak kamuoyuna kendisini kabul ettirmek istiyor. Twitter hesabını takip eden 300 bin takipçi takipten çıkmış ama İnce bot hesaplar ile bu boşluğu doldurmaya çalıyor. AKP iktidarına karşı olduğunu söyleyen İnce ilginç bir şekilde AKP-MHP iktidarını eleştirmek yerine sabah akşam muhalefeti eleştirmek için çaba içine girmesi ise şaşılacak bir durum. AKP yandaşı anket şirketlerinin yüzde 5-10 oranınında oy verdiği Muharrem İnce’nin kendisini potansiyel aday görmesine neden olurken bu anketlerin toplum nazarında hiçbir karşılığını olmadığı ise bilinen bir gerçek. Muharrem İnce artık inceden yol almak için bir çırpınışa girecek ama halkta bu karşılığı bulmayacak çünkü siyaseten tükenmişlik sendromuna girdiği için artık ne yaptığını ne söylediğini bilemez duruma gelmiş. Gelinen noktada İnce artık çaresiz maalesef kimsenin inanmadığı bir siyasetçi konumunda. 14 Mayıs akşamı seçim sonuçları açıklandığında isminin karşısında yazılacak olan yüzde 0.1’i gördüğünde yaşayacağı pişmanlık kimsenin umurunda olmayacak.

Babala TV’de seyirciler Muharrem İnce’yi şokladı!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Munzur Press ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!